לאתר המיזם

עקבו אחרי

כיתבו אלי

על המיזם

נִיקּוּדוּ הוא משחק מחשב אינטראקטיבי, ספורטיבי וחווייתי מאוד ללימוד קריאה. במשחק המבוסס על עולם אומנויות הלחימה, כל תנועה בעברית מיוצגת על ידי תנועת גוף, וכך, באמצעות התקדמות מחגורה לחגורה ושאיפה מתמדת להגיע אל החגורה השחורה והנכספת, רוכשים הילדים את מיומנויות הקריאה.

על התוכנית

אדסטארט העניקה לי הזדמנות להפוך את השיטה שלי לטכנולוגיית וניגשה לכל ילדי ישראל, הכרתי אנשים מקצועיים, מקסימים שפתחו בפני המון דלתות. נפגשתי עם אנשים חשובים במשרד החינוך וזכיתי להציג את השיטה שלי ולקדם אותה ברחבי הארץ, זכיתי למערך קשרים ובמעטפת שעוזרת לי לחלום ולהגשים! התכנית נתנה לי מקפצה גדולה והאיצה את תהליכי ההתפתחות שלי עם השיטה! ובעיקר בעיקר תחושת שייכות ובית!

על היזמת

מיכל פרוייליך בהר

הי, נעים מאוד להכיר☺אני מיכל פרויליך בהר, נשואה לצחי ואימא לליאור, לעדי ולעתי, כולנו גרים בקיבוץ גינוסר שבעמק הירדן.אני בעלת תואר ראשון בחינוך ממכללת לוינסקי, תואר שני בחינוך מיוחד באוניברסיטת בר אילן, בוגרת EdStart – התוכנית הלאומית לחדשנות טכנולוגית בקרב אנשי חינוך, ורכזת שילוב במתי"א בטבריה.בעבודתי הבחנתי שכאשר אני מאפשרת לילדים לנוע במרחב, המוטיבציה שלהם ללמוד לקרוא גוברת וכך גם הקצב שבו הם רוכשים את יסודות הקריאה.

התמדה אינה מרוץ אחד ארוך, היא הרבה מרוצים קטנים אחד אחרי השני

וולטר אלויוט

דילוג לתוכן